Drobečková navigace

Úvod > Tvoříme komunitu > Aktuality > Den otevřených dveří Jezdeckého klubu Sviadnov

Den otevřených dveří Jezdeckého klubu SviadnovDatum konání:
26.5.2024

Na co se můžete těšit?
Den, který má za cíl přiblížit veřejnosti fungování klubu a hiporehabilitace.

Součástí odpoledne, které odstartujte ve 14:00, budou také soutěže pro děti, které si na 6 stanovištích mohou vyzkoušet své dovednosti a znalosti. Při absolvování všech stanovišť a získání razítek budou v cíli odměněni malou pozorností.

Během odpoledne bude probíhat také ukázka jezdeckého výcviku, ukázka hipoterapie a na závěr pak vození dětí na koních.

Součástí dne bude pro vás připraven také dětský koutek, malá dílnička na tvoření, vzdělávací koutek pro malé i velké. Bude také dostatek prostoru pro běhání a další aktivity :) Návštěvníci se mohou také podívat do naší stáje, která je jindy pro veřejnost nepřístupná. Chybět nebude ani malování na obličej pro děti a také stanoviště recyklohraní, které pro návštěvníky připraví Odpaďáček z Vratimova.

Součástí odpoledne bude také prodej domácích slaných i slaných výrobků, které připraví babičky a maminky nejen našich členů. Tyto výrobky budou prodávány za symbolickou cenu a výtěžek poputuje na podporu fungování klubu.
Podpořit klub můžete také nákupem upomínkových předmětů - například nazdobených podkov, které zdobily seniorky z Paskova, či koupí dřevěného puzzle pro děti z dílny Dvě Opice a dalších drobností, které pro vás chystáme.

Co se týče občerstvení, tak se můžete mj. těšit také na slané a sladké palačinky, párek v rohlíku či točenou kofolu, pivo, kafe a další :)