Hlavní stránka > Veřejná setkání MAS Paskov

Veřejná setkání MAS Paskov

07.03.2014 12:23:10

 

Dne 16. října 2013 se v Paskově uskutečnilo veřejné setkání pro občany, neziskové organizace a podnikatelské subjekty k problematice činnosti místní akční skupiny Slezská brána a k tvorbě integrované strategie na území Regionu Slezská brána.  

Přítomné hosty veřejného setkání přivítal starosta Paskova pan Petr Baďura, který následně předal slovo paní Bc. Haně Nevrlé, ředitelce Domu dětí a mládeže ve Vratimově a panu Ing. Miroslavu Lyskovi, koordinátorovi MAS Slezské brány. Následovala prezentace o Místní akční skupině Slezská brána a její činnosti, kterou vedl pan Lysek.

 

Ve druhé části setkání proběhla diskuze k problematice Místní akční skupiny Slezská brána. Byla daná příležitost přítomným hostům k dotazům týkající se dané problematiky. Například jaký je postup žádosti k získání dotaci na projekty. Také bylo zmíněno, že je potřeba poznat projekty, které byly již realizovány v jiných MAS. Byly zmíněny i jednotlivé silné a slabé stránky regionu Slezská brána.  Diskuzi zakončil pan starosta Paskova, Petr Baďura.

Novinky
28.04.2022
Výzva MAS č. 9 v PRV
Výzva MAS Slezská brána č.9 v PRV
15.01.2021
Aktuální informace k realizaci Šablon II a III
Aktuální informace k realizaci Šablon II a III
Archív novinek
Kalendář
Den, kdy probíhá nějaká akce, je zvýrazněný.
Kontaktní formulář
* povinný údaj
Kontakt
Zájmové sdružení právnických osob
MAS Slezská brána, z. s. p. o.
Mírová 178
739 31 Řepiště
Moravskoslezský kraj
Česká republika (CZ)

Telefon: +420 558 671 925
E-mail: masslezskabrana@repiste.eu
Web: www.masslezskabrana.cz