Hlavní stránka > Finanční prostředky do našeho regionu

Finanční prostředky do našeho regionu

14.06.2018 08:57:12
MAS Slezská brána

Místní akční skupina Slezská brána, z.s. vyhlásila a připravuje další výzvy k předkládání žádostí o dotaci na rok 2018.  MAS Slezská brána má na podporu těchto projektů připraveno pro rok 2018 cca 35,2 mil. korun.

V současné době jsou vyhodnoceny žádosti o dotaci z programu sociálních služeb, prorodinných opatření a zaměstnanosti, kde bude žadatelům přiděleno 2,6 mil. korun. Rovněž probíhá vyhodnocování dalších výzev v oblasti programu rozvoje venkova kde jsou přihlášeny projekty v objemu  5,2 mil. korun, žadatelů z řad podnikatelů, zemědělců a mysliveckých sdružení  a tyto budou podpořeny prostředky ve výší 2,6 mil. korun.

V letních měsících bude MAS vyhlašovat další soubor výzev a to opětovně v sociálních službách, zaměstnanosti a na podporu příměstských táborů na další období. MAS rovněž vyhlásí nové investiční výzvy  v oblasti rekonstrukce a úprav budov základních a mateřských škol ve výši 7,2 mil. korun a v oblasti zvýšení bezpečnosti dopravy pro obce: chodníky, zastávky, dopravní opatření, veřejné osvětlení ve výši 17,6 mil korun.

Schválené výzvy jsou zveřejňovány vedle oficiálního informačního systému také na webu MAS (http://masslezskabrana.cz). Podrobnější informace jsou žadatelům poskytovány na seminářích pro žadatele a příjemce, které MAS pořádá zdarma, ke každé výzvě.

 

Mgr. David Novák, ředitel MAS Slezská brána

Novinky
28.04.2022
Výzva MAS č. 9 v PRV
Výzva MAS Slezská brána č.9 v PRV
15.01.2021
Aktuální informace k realizaci Šablon II a III
Aktuální informace k realizaci Šablon II a III
Archív novinek
Kalendář
Den, kdy probíhá nějaká akce, je zvýrazněný.
Kontaktní formulář
* povinný údaj
Kontakt
Zájmové sdružení právnických osob
MAS Slezská brána, z. s. p. o.
Mírová 178
739 31 Řepiště
Moravskoslezský kraj
Česká republika (CZ)

Telefon: +420 558 671 925
E-mail: masslezskabrana@repiste.eu
Web: www.masslezskabrana.cz